Вінничани побували на «Маминій печі»

05.08.2016 2016-08-05

Співали, танцювали та насолоджувались виступами відомих артистів учасники етнофестивалю на Тиврівщині. У селі Канава вдесяте відбулось унікальне свято родинної пісні “Мамина піч”.

Як запевняють організатори фестивалю, щороку послухати українські пісні приїжджають тисячі людей.

– Аналогів святу родинної пісні в Україні немає, – запевняє один з організаторів Микола Янченко. – Адже ми співаємо як про життя наших предків, так і про сьогодення — про те, що турбує людей.

“Мамину піч” проводять щороку у рідному селі засновника фестивалю, на престольне свято – День пророка Іллі. Для вихідців з цих місць — це прекрасна можливість побачити старих знайомих.

– Ми щороку приїздимо сюди з однокласниками, з якими 20 років тому разом навчались у Тиврові, – розповідає один з гостей фестивалю Олександр. – Цьогоріч навіть приїхали друзі з Німеччини та Австрії. Це прекрасна нагода поспілкуватися.

Відкрили чотиригодинну концертну програму піснею Миколи Янченка, яка стала справжнім гімном фестивалю — “Мамина піч”.

Також гостей розважали відомі виконавці. Зокрема, заспівати пісню Миколи Мозгового приїхав відомий співак, учасник шоу “X-фактор” Дмитро Бабак.

– На фестивалі панувала справжня “родинна” атмосфера. Вперше бачу стільки родин на одному світі, – каже виконавець.

Також у фестивалі взяв участь колоритний народний колектив, переможець шоу “Україна має талант” – “Лісапетний батальйон”. Як зізнаються учасниці колективу, саме із “Маминої печі” почалось їхнє “зіркове життя”.

– Ми дуже любимо цей фестиваль, – каже лідер гурту та автор більшості пісень Наталя Фаріон. – Особливо приємно, коли люди співають наші пісні разом з нами. Коли бачимо, як люди радіють та співають — переконуємось, що робимо гарну справу!

Ми рекомендуємо

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись