18-річний вінницький аніматор створив мультфільм з 777 фотографій

01.08.2016 2016-08-01

Мультфільм із 777 світлин створив 18-річний вінничанин Андрій Марусій. Анімацію під назвою "anmtn111" митець представив у рамках проекту "Сходи в кіно".
 

Як розповів Андрій, мультфільми він створює методом перекладки — способом покадрової анімації. Він полягає в перекладанні та пересуванні певного об'єкту перед камерою у кожному наступному кадрі.

Для створення 3-хвилинного мультфільму Андрію знадобилось близько місяця. Як згадує художник, його надихнуло власне відображення.

– Одного разу, коли я проходив повз торговий центр, на скляній поверхні побачив своє криве відображення, – каже він. – Так я вирішив створити короткий, секунд на 20, мультфільм, де головний герой проходить повз власне криве відображення і дивиться на нього.

Згодом Андрій вирішив додати більше сенсу та зробити коротке музичне відео. А вже в процесі роботи змінювались не лише деталі та музика, а й дещо трансформувалась сама ідея.

Як каже сам аніматор, для створення мультфільмів потрібні, передусім, міцні нерви.

– Іноді уявляєш кінцевий результат, проте не можеш досягти його швидко, тому починаєш нервуватися. Може навіть з'явитися бажання усе покинути, – каже Андрій. – В такі моменти потрібно просто “відключити” голову та робити те, що запланував.

У майбутньому мультиплікатор планує пов'язати своє життя з мистецтвом — хоче стати режисером та писати власну музику.
 

Ми рекомендуємо

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись