Пізнавай Вінницю з нового ракурсу

15.03.2021 2021-03-15

 Ми вперто переконані, що цей рік стане початком грандіозних змін на краще, принесе безліч позитивних емоцій та вражень, перезавантажить наші голови та зарядить на нові досягнення та відкриття. Тому ми вирішили зробити свій вклад для цього і подарувати вам можливість цікавого, пізнавального та ексклюзивного відпочинку в Вінниці. 

Хочемо представити вам наш новий проект, який стартуватиме вже в квітні - оглядова екскурсія містом на двоповерховому екскурсійному автобусі BUS PASS! Ми довго думали, вивчали, досліджували, обирали та працювали, щоб ви отримали найкраще! Комфортабельний автобус, насичена та цікава екскурсійна програма, легка, невимушена подача інформаціі та якісний сервіс - це те, що буде до душі кожному. 

Оглядові екскурсії на двоповерхових автобусах-кабріолетах уже давно користуються шаленим попитом у найбільших містах світу. І не дивно, адже це оптимальний варіант з комфортом побачити найцікавіше за короткий проміжок часу. А тепер така можливість з’явилась у Вінниці!

З тих пір, як наше місто стало містом фонтанів, сюди почали з’їзжатись туристи з різних куточків України і не тільки. Вінниця розцвіла, наповнилась, розширилась, але зберегла свою історію. Нам є що показати та є що розказати. І ми раді зробити це з програмою BUS PASS.

Можливо ти вінниччанин і думаєш, що знаєш рідне місто? - ми здивуємо тебе! Ти побачиш те, чого раніше не помічав, дізнаєшся речі, про які навіть не здогадувався і полюбиш Вінницю ще більше! 

Знайомся та пізнавай Вінницю разом з BUS PASS! Поглянь на місто з висоти другого поверху під відкритим небом! 
Оптимальний маршрут дозволить побачити всі важливі та красиві місця, професійній гід захопить вашу увагу та надасть заряд позитивних емоцій і цікавої информації, а досвідчений водій зробить подорож комфортною та безпечною!
Можливо саме наш тур стане ковтком свіжого повітря та надихне!

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись