Відкриття фонтану Roshen

22.04.2018 2018-04-22

Розумієте, у нас є традиція: кожного року, 21 квітня, ми з друзями ходимо на фонтан. На його відкриття. Ну, це давно у нас так повелося. І цей рік не став виключенням.

Кожного разу ми дивимося, як по сцені бігають, якщо не Брати Гадюкіни, то Олег Скрипка, Лама, ТНМК, Бумбокс, ONUKA або Арсен Мірзоян. Всі вони добре відпрацьовують те, що їм пообіцяли (якщо пообіцяли взагалі), намагаються запалити публіку і всі як один повторюють, що нам, себто вінничанам, дуже повезло, адже це не просто якийсь фонтанчик за 37 мільйонів гривень, а справжнє восьме диво світу. Ще кожен з них дістає із загашнику історію, яка тісно пов’язана з нашою Вінницею, у неї обов’язково зворушлива кульмінація і наприкінці розповіді, ранимі вінницькі дівчатка потирають сльози. Отримавши бажані результаті у вигляді бурхливих оплесків, артисти обов’язково виходять на біс та обіцяють повернутися до нас знову.

Потім настає черга місцевої політичної еліти повторювати теж саме, тільки у більш офіційній манері: «Вінницю вчетверте визнано найкомфортнішим для життя містом України… Фонтан – є унікальним явищем для всієї Європи… Подивіться, скільки нас тут зібралося, давайте самі собі поаплодуємо…» Далі виходить родина Президента: його жінка та син, дуже рідко сам Петро Олексійович. Вони повертаються до десятків фото- і відеокамер та запевняють, що дуже скоро в цій країни все буде добре.

Зрештою, вечір закінчується світло-музичним шоу, яке, особисто мені, кожного року здається одним й тим самим. Це якщо коротко про те, як відбувається відкриття фонтану Roshen у Вінниці.

Якщо є бажання, то можете подивитися, як вчора відпрацьовували свій хліб гурти Без Обмежень, Антитіла та The Hardkiss. Натомість я пропонує переглянути відкриття фонтану з висоти пташиного польоту. Це більш вражаюче видовище :)

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись