Акустичний гурт Jazzforacat

09.02.2018 2018-02-09

Знайомимося із вінницькою музичною тусівкою:

Jazzforacat – це сайд-проект фронтмена гурту Martovi Orchestra Сергія Асафатова. У команді два постійних учасники, зокрема, сам Асафатов та Дмитро Кошельник. Виконують ліричні авторські пісні, які супроводжуються грою на гітарі та кларнеті. Рідше саксофон, перкусія. Іноді співпрацюють зі струнним квартетом, який збирають із місцевих вінницьких музикантів.

Якщо трохи замислитися над назвою, то стає зрозумілим, що Jazz for a cat – це ніщо інше, як «Музика для кота». Самі музиканти цього не приховують і пояснюють це тим, що під час репетицій вони завжди помічали неподалік себе кота (чи кішку).

Фішкою гурту є вуличні виступи. Після комерційних «солянок» на концертних майданчиках різних міст країни, музиканти виходять та грають просто неба. Кажуть, що музика має бути доступною для всіх. Тим паче, що їхня творчість легка до сприйняття.

 

 

 

Останні місяці видалися для Jazzforacat дуже плідними. Музиканти презентували кілька відео робіт, зокрема, спільну композицію з лідером «Другої ріки» Валерієм Харчишиним. І дві сольні пісні: «Ми є» та «Небесні мапи», яку протягом кількох тижнів подивилося близько двохсот тисяч користувачів Фейсбуку.

Найближчий виступ гурту у Вінниці заплановано на 14 лютого. Jazzforacat гратимуть на благодійному балу у театрі ім. Садовського.

Повноцінний концерт обіцяють дати у квітні цього року.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись