5 головних подій березня

03.03.2018 2018-03-03

От сиджу я вдома і спостерігаю за тим, що відбувається за вікном. А за вікном, між іншим, прямо як у пісні Майї Кристалінської: «То дождь, то снег, и лишь тебя не хватает чуть-чуть». Коротше я до чого веду – від погоди мені щось не весняно на душі, то я і вирішив подумати над березневими вилазками. Ну, природа одразу відпала, то залишилися культурні події. І знаєте, було з чого вибрати.

Найближча важлива подія – концерт грузинських космополітів Mgzavrebi (Мгзавребі). На мій погляд – це взагалі головний музичний івент весни (слава Богу, що Олег Винник приїздить тільки в червні), що пройде у Вінниці. Піти варто хоча б тому, що вони завітають вперше. Уявіть собі, от уже 12 років мужики гастролюють світом, збирають повні зали, а у нашому місті ще не були. І тут, вони якимось дивом знаходять «хвилинку» часу, щоб заспівати для нас свої найкращі пісні. Думаю, що не варто пояснювати, чому їхні концерти одні з найдушевніших, гостинних та легких (спойлер – бо вони ж грузини).
Коли: 6 березня
До прослуховування раджу цю пісню.

Poetic evening – це виступ столичного представника сучасної поезії Вані Якимова. Зізнаюся чесно, що вперше просяк його творчістю всього кілька місяців тому. Але з того часу його сторінка на Фейсбуці у мене в топах. Як тільки бачу ці вірші, то не можу відірватися аж допоки не перечитаю по кілька разів, серйозно. Востаннє зі мною таке коїлося, коли я відкрив для себе творчість Роберта Рождественського.
Коли: 9 березня
Почитати його вірші можна тут.

Не можна просто так взяти і не написати про концерт The Cancel Band. До слова, хлопці також виступлять у нашому місті вперше. А якщо трохи про них, то це шість львівських пацанів, що віртуозно поєднують інструменталістику та хіп-хоп. І виходить, чесно кажучи, дуже і дуже непогано. Принаймні такого від українських виконавців ви ще не чули.
Коли: 9 березня
До прослуховування раджу цю пісню.

Ніяких приколів, але грузини і справді варті того, щоб на них ходити. Особливо балет «Сухівшілі». Ви би бачили, що вони витворяють на сцені. Як своїми рухами змушують повірити в магію танцю. Як під час їхніх виступів ти сидиш із відкритим ротом і ледве стримуєшся, щоб не вибігти на сцену і не пуститися в танок. Так, вони ще сто разів до нас приїдуть, виконають ще тисячі танків і змусять аплодувати нас мільйони разів. Але ж через їхню неймовірну майстерність та різноманітність, ми кожного разу бачимо цей колектив немов вперше. 
Коли: 26 березня
До перегляду раджу це відео.

Ну ким би я був, якщо б не написав про «Загорецьку Л. С». Так, це саме ті львівські гумористи, що запали до душі чи не кожному українцю. І вони (у компанії «Стоянівки» та «Луганської збірної») приїздять до нашого міста. Тепер ми всі зможемо наживо почути: Тай такє... Гройсман, Гройсман, бюджет, шото там...». Посміємося над тим довгим пацаном, що полюбляє махати руками. І, звичайно ж, побачимо легендарний стіл, що кожного разу виносить «придурошний» Дмитро. Коротше, має бути рвань.
Коли: 27 березня
До перегляду раджу це відео.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись