Вінниця шостий раз поспіль стала найкомфортнішим містом для життя

15.04.2020 2020-04-15

Вінниця шостий раз поспіль стала найкомфортнішим містом для життя
15 квітня 2020, 13:07

Вінниця шостий раз поспіль перемогла у всеукраїнському щорічному муніципальному опитуванні Міжнародного республіканського інституту. Вінницю знову визнали найкомфортнішим містом для життя. Друге місце - за Івано-Франківськом, третє - за Чернівцями. До п'ятірки лідерів також потрапили Хмельницький та Харків.

Про це повідомили 15 квітня під час онлайн-презентації опитування на сторінці Міжнародного республіканського інститут у «Фейсбук».

Цьогорічне муніципальне опитування, яке було проведено у період з 25 січня по 17 лютого, досліджувало настрої мешканців міст-обласних центрів щодо:

Оцінки якості обслуговування та послуг;
Оцінки рівня рівня можливостей у місті;
Взаємодії з установами місцевого самоврядування;
Оцінки діяльності державних та недержавних інституцій;
Сфери муніципального розвитку;
Електоральних симпатій та мотивів електорального вибору;
Міграційних настроїв жителів міст;
Ідентичності міст.
Довідка. Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інститут проводиться шостий рік поспіль у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка включала 19200 респондентів.

Опитування є цілісним та комплексним інструментом для систематичного відслідковування ключових індикаторів розвитку міст, спостереження трендів, потенційних змін, дає всесторонній аналіз ставлення громадян до органів місцевого самоврядування та надання комунальних послуг.
Нагадаємо, у 2019 році, за підсумками Всеукраїнського муніципального дослідження, яке проводила Соціологічна група Рейтинг на замовлення Міжнародного республіканського інституту International Republican Institute (IRI), Вінниця визнана найкомфортнішим містом України.

Вінниця.info

Ми рекомендуємо

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись