«Глоток боли» гурту Led Wind

03.06.2018 2018-06-03

Як правило, я пишу про вінницьких виконавців, якщо при прослуховуванні їхня творчість приносить мені задоволення. Або просто тому, що їхня музика має якийсь сенс. У принципі, такі роботи є в Pianoбоя, The Hypnotunez, Jazzforacat. Та останнім часом, вони не дуже поспішають щось випускати. Доводиться копирсатися в просторах мережі і шукати щось новеньке. Так я натрапив на роботу лідера гурту Led Wind, Андрія Поля.

Взагалі я не слухаю гурти, що всіма силами намагаються бути на когось схожими. А Led Wind просто шалені фани американців The Doors. Сам Поль намагається підлаштовувати свій імідж під імідж лідера гурту The Doors. Кілька місяців тому він давав концерт у філармонії, де виконував пісні The Doors. Свій новий кліп він процитував висловом Джима Моррісона, який є фронтменом гурту The Doors. Чи не забагато тут The Doors? Мені здається забагато. І це дуже дратує!

Але останній кліп, про який я написав трошки вище, мене зачепив. І не тим, як звучить пісня з банальною назвою «Глоток боли». І не тим, як знято відео, адже нічого особливого в цьому немає. Він зачепив сенсом, що криється «між рядками».

Під час першого перегляду ви можете і не помітити цих смислів, але потім ви обов’язково їх знайдете. Особисто я розгледів ситуацію, що сьогодні може бути цілком реальною: Фотограф запрошує наївну дівчинку на фотосесію до себе на студію. Звичайно вона погодиться, адже зможе безкоштовно отримати кілька якісних світлин, що потім можна виставити в своєму Інстаграмі.

І от зробивши купу фотографій, він починає її катувати і ґвалтувати, а потім знов бере до рук камеру, щоб зафільмувати результат. У підсумку він її вб’є або, скоріш за все, почне шантажувати. Мовляв, якщо комусь розкажеш про «нашу маленьку пригоду», тоді всі кадри і деталі цієї історії знатимуть твої близькі, друзі, одногрупники та знайомі. У більшості випадків жертви воліють мовчати.

Можливо, що після перегляду цього кліпу, у вас виникнуть інші емоції та асоціації. У будь-якому випадку залишаю посилання, за яким можна переглянути відео.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись