5 головних подій червня

02.06.2018 2018-06-02

Червень у мене вийшов прямо-таки стадіонним. Із п’яти івентів, які я відібрав, три пройдуть саме на ньому. Цього місяця на нас чекають два концерти, фестиваль, перформанс і пікнік.

5 червня. Напевно що найочікуваніша у Вінниці подія – концерт патріарха всіх жінок Олега Винника. Красунчик уперше виступить на Центральному стадіоні і, здається мені, що навіть на такому майданчику, місць всіх охочим не вистачить. Коротше, надихаємося його безсмертною «Нино» та йдемо на канц.

8-10 червня. Operafest-Tulchyn – подія, що збере тисячі поціновувачів опер під відкритим небом. Це наймасштабніша оперна тусівка нашої країни, яка, до речі, є повністю безкоштовною. Цьогоріч нас запрошують почути на побачити роботи на твори Россіні, Верді, Моцарта, Римського-Корсакова, Пуччіні, Бізе та інших.
У минулому році фест пройшов отак.

16 червня. Уперше у Вінниці пройде концерт нового проекту Сергія Жадана, Олега Каданова та Євгена Турчинова – «Лінія Маннергейма». Це якраз той випадок, коли виступ перетворюється на один великий перформанс, а кожний текст сповнений сенсів. Музиканти приїздять в рамках фестивалю «Острів Європа».
Ось тут дивимося их кліп.

17 червня. Ще один стадіонний концерт. На цей раз улюбленця всіх верств населення, коміка, сатирика, бороданя – DZIDZIO. Лідер гурту, Михайло Хома, неодмінно буде жартувати і тішити присутніх своїми хітами: «Я і Сара», «Павук», «Банда-Банда», «Я їду до мами» тощо.

23-24 червня. «Міський пікнік» – напевно це перший поза концертний і поза спортивний івент, що також пройде на Ценральному стадіоні. Гасло заходу «Їж, слухай, розважайся», тож не складно спрогнозувати, що там буде відбуватися. Вже відомо, що буде 40 точок фуд-корту, настільні ігри, лаунж-зона та музична сцена. Поки що оголосили тільки гурт «Женя і Катя», але знаючи вподобання оргів цього заходу, на вінничан можуть очікувати багато сюрпризів.

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись