Українські хіти та Петро Порошенко відкрили 10-й сезон фонтану Рошен у Вінниці.

11.08.2020 2020-08-11

8 серпня у Вінниці таки стартував цьогорічний ювілейний сезон знаменитого фонтану Рошен... 
Правда традиційного концерту зірок в суботу на відкритті 10-го сезону фонтану не було через коронавірус. 
Втім, і без концертної програми на набережній Рошен зібралось до 5 тисяч глядачів.
А справжнім сюрпризом цього вечора стала поява на променаді набережної 5-го президента України Петра Порошенка із дружиною Мариною. 
Не було сцени, не було зірок та місцевого бомонду.
Петро Порошенко просто звернувся до вінничан і подякував за підтримку під час смерті свого батька: 
- Я хотів би від нашої родини подякувати вам за слова підтримки, яку наша родина відчувала від вас в ці непрості часи. Менше двох місяців тому я втратив батька. Людину, яка була моїм другом. Людину, яка була дуже тісно пов’язаною з Вінницею. Ми отримали десятки тисяч слів співчуття від вас. Я дуже дякую вам за таке дуже тепле, людське ставлення. Без цієї підтримки мені було б набагато важче пройти ці шляхи випробування в цей непростий для нашої родини, для Вінниці і для всієї України рік. Ми точно об’єдналися. Нам точно не вистачає гарного настрою. Точно не вистачає свята.
І наш вінницький фонтан, який зараз відомий вже в усьому світі, через коронавірус довгий час не працював. І зараз нова хвиля. Вони знову хотіли обмежити це. Я хочу сказати, що керівництво Roshen зв’язалося з керівництвом міста, і домовилися, що з сьогоднішнього дня, не зважаючи на коронавірус, не зважаючи на економічну кризу, яка була заподіяна «новими обличчями», не зважаючи на соціальну кризу, навіть не зважаючи на агресію, яку Росія здійснює проти нас, ми будемо святкувати і будемо демонструвати, що ми віримо, що в Україні і Вінниці все точно буде добре. І за те, що тут сьогодні зібралося, може, з десяток тисяч людей для того, щоби зустріти символ нашого міста, я вам дуже дякую. Дякую, що ми разом. Дякую за вашу віру в перемогу. Дякую за ваші посмішки. Дякую за ваші вітання. Все буде добре. І Слава Україні!», ‒ сказав Петро Порошенко.
Після цього експрезидент зробив сотні селфі та досить відкрито спілкувався із фронтовиками та  вінничанами, що цілими сім'ями прийшли в цей вечір послухати українські пісні та яскраве шоу на фонтані Рошен.

Roman Kowalski

Додати в обране

Ця функція доступна лише для зареєстрованих користувачів, будь ласка авторизуйтесь чи зареєструйтесь

Вхід в систему или Зареєструватись